Szanowni rodzice!
Już 2 i 3 grudnia na hali sportowej w Buczku odbędzie się Turniej Świąteczny.
Tym razem zbieramy dla Jasia, mieszkańca Naszej gminy. Więcej informacji znajdziecie Państwa na wydarzeniu na Facebooku i na plakatach.Dzieci tak jak w zeszłym roku mogą wesprzeć ten szczytny cel przygotowując jakąś ozdobę świąteczną na kiermasz.
Kiermasz będzie trwał przez dwa dni wydarzenia, a także część rzeczy będzie w niedzielę pod kościołem w Buczku po każdej mszy.
Ozdoby na kiermasz dzieci mogą przynosić do swoich klas. W piątek 1 grudnia z wolontariuszami przejdę po klasach i zbiorę rzeczy.Turniej można też wesprzeć przynosząc w dobrym stanie książki , gry, nowe kubki itp na loterie fantową. Rzeczy na loterie można zanosić do sali Pani Krysi Czech.

W sobotę zapraszamy na piłkarskie emocje podczas których odbędą się też licytację. Będzie kawiarenka gdzie będzie można zakupić pyszne ciasto i będzie grill i kuchnia polowa z pyszną zupą.Niedzielę chcemy poświęcić na wszystkich dzieciaków Naszej Gminy.
Od godziny 11-15 będa na wszystkie pociechy czekały dmuchańce ( nie będzie określonej ceny, wystarczy wrzucić symboliczną złotówkę do puszki)
Będzie też pokaz zabytkowych aut. Trwają ostatnie rozmowy z Dobronianką żeby przed Halą pojawiły się również Alpaki. ( informacje czy alpaki będą opublikujemy na wydarzeniu na FB)

Dla dzieci, które kochają rękodzieło będą prowadzone warsztaty przez Kamilę Tyluś z firmy .iLKU. hand made.
O 11:00 Malowanie toreb.
O 12:15 Ozdoby na choinkę z makramy
O 13:30 Stroik świąteczny w słoiku
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty można przesyłać na maila:
podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Każde dziecko może się zapisać tylko na jeden warsztat.W razie pytań, chęci wsparcia służę pomocą
Patrycja Siewierska

Dzisiaj jest: Sobota