W dniu 16 stycznia 2015 roku w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku odbyły się mistrzostwa Powiatu Łaskiego w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęły uczennice z Buczku, natomiast chłopcy reprezentujący szkołę w Buczku zajęli II miejsce. Drużynę dziewcząt reprezentowały Zuzanna Niciak i Marta Holak, a drużynę chłopców Seweryn Pisarski, Marcel Kubiak i Marcel Tomczyk. Opiekunami zespołów byli Andrzej Zieliński i Włodzimierz Czech. Należy nadmienić, że trójka tych uczniów trenuje tenis stołowy pod okiem trenera Longina Wróbla. Drużyny chłopców i dziewcząt ze Szkoły Filialnej z Czestkowa zajęli odpowiednio I i II miejsca. Opiekunem tych zespołów a zarazem sędzią głównym zawodów była Justyna Miszczak.

Dzisiaj jest: Wtorek
14 Maja 2024