W ramach szkolnego Klubu Unicef w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, jest to najważniejszy dokument gwarantujący prawa wszystkim dzieciom – Konwencja o prawach dziecka. W związku z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka również w naszej szkole świętowaliśmy tak ważne wydarzenie, wychowawcy przeprowadzili krótką rozmowę na temat Praw Dziecka, uczniowie także obejrzeli filmik Unicef promujący wspomniany dzień i krótką prezentację o Prawach Dziecka. Dodatkowo, uczniowie ubrali się na niebiesko w celu dołączenia się do akcji Unicef, dzieci ubrane tego dnia na niebiesko były zwolnione z odpytywania na ocenę i z pisania niezapowiedzianych kartkówek.

 

Marta Bara-Błońska

 

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
12 Sierpnia 2022
Imieniny obchodzą
Bądzisław, Hilaria, Klara, Lech,
Leonida, Piotr

Do końca roku zostało 142 dni.
Zodiak: Lew

Zapytania ofertowe

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content