W dniu 4. 02. 2022r. w naszej klasie odbył się bal karnawałowy.  Sala klasowa  wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w tańcu    w parach z balonem, taniec na gazecie czy przechodzenie pod liną. Humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcy spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024