15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole najmłodsi uczniowie oddziałów 0a i 0b pod kierunkiem p. Aleksandry Zielińskiej, Pauliny Sowińskiej i Grażyny Grabarczyk, od samego rana cieszyli się tym dniem. Odbyła się prezentacja filmu na podstawie książki The Dot autorstwa Petera Reynoldsa. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości.
Następnie odbyła się pogadanka na temat obejrzanego filmu. Na zakończenie świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć - prace plastyczne wykonane wyobraźnią uczniów. Dzieci otrzymały również dyplomy na pamiątkę tego miłego dnia.

Dzisiaj jest: Piątek
12 Sierpnia 2022