,,Być kobietą, być kobietą..." pod takim hasłem odbyła się 6 marca akademia z okazji  DNIA  KOBIET. Tematem przewodnim programu artystycznego były oczywiście kobiety - ich wrażliwość, uroda, styl oraz sposób postrzegania świata.  Były kwiaty, zabawne występy, a przede wszystkim - świetna atmosfera. Nie zabrakło występów muzycznych. „Płeć piękna” wysłuchała kilku znanych piosenek w wykonaniu uczniów oddziałów przedszkolnych oraz solistek ze starszych klas.

Uczniowie klas trzecich zaprezentowali tańce ludowe. Jednak największą niespodzianką okazał się pokaz TANGA w wykonaniu nauczycieli  naszej szkoły. Podczas akademii zostały też ogłoszone  wyniki Szkolnego Konkursu na ,,MISS i MISTERA SZKOŁY", które wywołały pozytywną reakcję wśród społeczności uczniowskiej. Nie zabrakło również serdecznych życzeń skierowanych do wszystkich kobiet, zarówno tych dużych jak i małych, przygotowanych  przez  szkolnych kolegów i męską część  grona pedagogicznego.  Kwiaty i słodkie upominki były oczywiście miłym ukłonem w kierunku wszystkich pań i dziewcząt.  Uroczystość uświetniła swoją obecnością Sekretarz Gminy Buczek - Pani  Zenona Teresa Romankiewicz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024