14 listopada 2019 r. najmłodsze dzieci z naszej szkoły – klasa 0a i 0b, pod kierunkiem p. M. Stawskiej, O. Kubik i A. Zielińskiej zorganizowały: „Kocham Cię Polsko” – turniej wiedzy patriotycznej. Całe spotkanie rozpoczęto odśpiewaniem hymnu, który zabrzmiał w tym dziecięcym języku bardzo  wzruszająco. Następnie dzieci przedstawiły przygotowane wierszyki i piosenki patriotyczne z rekwizytami w barwach narodowych. Potem rozpoczęły się zagadki turniejowe z wiedzy patriotycznej. Dzieci udzielały odpowiedzi długimi, wyczerpującymi zdaniami. Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą i właściwą postawą patriotyczną, za co zostali pochwaleni i  nagrodzeni słodyczami. Nasi mali patrioci kochają Polskę całym swym serduszkiem, bo przecież „Piękna jest nasza Polska cała”.

29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,