W konkursie plastycznym "Zwierzęta w zimowym krajobrazie wzięło udział 19 osób. W kategorii klas I - III SP pierwsze miejsce zdobyła Nikola Lewandowska (I a), drugie Zuzanna Ciebiada (II b), a trzecie Aniela Arendt (I a), wyróżnienie otrzymała Laura Lewska (I a), udział wzięli także Aleksandra Węglewska i Jakub Krzyżański. W kategorii klas IV - VI wygrała Kasia Kulczyńska (IV), drugie miejsce zajęła Martyna Węglewska (VI), a trzecie Maja Sysio (IV), dziękujemy za udział Wojciechowi Ratajczykowi, Dawidowi Grzejszczykowi, Wiktorii Holak, Oliwii Markiewicz, Zuzannie Sobali, Zosi Holaś. W kategorii klas VII - VIII pierwsze miejsce przypadło Kindze Szadkowskiej (VII b) i Konradowi Szadkowskiemu (VIII b), drugie Hani Holaś (VIII b), a trzecie Aleksandrze Koszyk (VII a). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe (przybory szkolne). Dziękujemy za udział i gratulujemy. Szkolne koło LOP.

29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,