W I semestrze odbył się konkurs indywidualny na zbiórkę makulatury. W kategorii klas "0" - III SP wygrał Alan Szulc - 240 kg (klasa "0" b), drugie miejsce zajęła Maja Ignaczak - 131,85 kg (klasa III a), a trzecie Kalina Krawczyk - 80 kg (klasa III a). W kategorii klas IV - VIII SP zwyciężyła Kinga Szadkowska - 1000 kg (klasa V b), drugie miejsce zajął Wojciech Walczak - 173,70 kg (klasa V b), a trzecie Natalia Niedzielska - 111,5 kg (klasa VII). Wszystkie dzieci zebrały tym razem 2454,15 kg makulatury. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone uczniom 21 lutego 2020 roku. Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za udział i zaangażowanie. Pracownikom szkoły serdecznie dziękuję za pomoc w zbieraniu makulatury podczas wszystkich edycji konkursu. Chcę poinformować, że był to ostatni konkurs na zbiórkę makulatury. Anna Załęcka.

24 Kwietnia 2024
Światowy Dzień Ziemi