20 maja 2019 o godz. 9:00 odbyło się zakończenie projektu "Tpgether Hand in Hand", który przez cały rok szkolny realizowali uczniowie klasy VB razem z rówieśnikami z Grecji.W spotkaniu uczestniczył Wójt gm. Buczek, Bronisław Węglewski, liczne grono rodziców oraz uczniowie wraz ze swoim wychowawcą, Małgorzatą Lipińską. Podczas spotkania uczniowie pokazali wszystkie swoje akcje, treści edukacyjne oraz kulturowe, które zrealizowali. Została pokazana strona projektu na międzynarodowej platformie e-Twinning, gdzie są zapisane wszystkie akcje, z podziałem na miesiące. W trakcie spotkania uczniowie rozmawiali po angielsku przez komunikator Skype z uczniami z Grecji. Największym pozytywnym zaskoczeniem była rozmowa Pana Wójta z Grekami po grecku! podczas której uczniowie z Grecji zaczęli klaskać i wiwatować. Całe spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, przy herbacie, pysznych ciastach zrobionych przez rodziców, Panią Małgorzatę Hanuszkiewicz oraz Panią Maję Bem. We wrześniu projekt został zgłoszony do dyrekcji jako innowacja pedagogiczna, oraz będzie ubiegał się o Europejską, prestiżową odznakę jakości e-Twinning- European Quality Label.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024